Meliora: enamat, kui lihtsalt ilusalong

Me usume, et igal inimesel on oma ainulaadne kordumatu ilu. Kahjuks kipub argipäevade rutus inimese püüd ideaali poole kaotsi minema.

Aitame inimestel uskuda enda kordumatusse, näha ennast teisest küljest, leida oma tõeline stiil. Ilu annab enesekindlust. Enesekindlus aga avab tee edule.

Meie tegevus on suunatud teenuste osutamisele ilu valdkonnas. Mitte juhuslikult ei ole meie stuudio nimeks valitud ladinakeelne sõna „meliora,“ mis tähendab püüdlust parima poole. Loominguline protsess kujutab endast kunstniku lõputuid otsinguid – tabamatute värvide, detailide ja varjundite otsimist.

Püüdleme ka sinnapoole, et meie teenused oleksid kõigi jaoks kättesaadavad ja mugavad. Selleks oleme loonud kõik tingimused, et klient tunneks ennast meie stuudios vabalt ja õdusalt.

Meie stuudio on varustatud kaasaegse ja mugava sisseseadega meistrite ja klientide jaoks. Loome ilu ilu keskel. Ja kostitame rõõmuga iga klienti tassikese aromaatse kohvi või teega.

Meie stuudio valgustus võimaldab kvaliteetseid foto- ja videoülesvõtteid. Ilutöönduse austajatele korraldame koolitusi, temaatilisi kohtumisõhtuid ja esitlusi.  

 

Kontseptsioon

Meliora on loodud loomingu ja ilu heaks. Stuudio on elav organism oma eripärade ja iseloomuga.

Stuudio loomisel on saadud inspiratsiooni kuldsest siidist, aga ka sellistest parfümeeria šedöövritest nagu Parfums de Marly ja Les Liquides Imaginaires.

Stuudio mudeliks on valitud „avatud ilustuudio.“ See tähendab, et meie eredatest isiksustest koosnev tiim teeb midagi uut. Me ei karda riskida ja otsime pidevalt uusi lahendusi.

Atmosfäär

Tunneme külalistest ja klientidest alati rõõmu.

Stuudio interjööris oleme kasutanud rahulikku värvigammat, loomaks lõõgastavat keskkonda. Stuudio on kaunistatud drapeeringutega, interjööri täiendavad maalid. Pakume külalistele jooke ja suupisteid, et nad ennast meie stuudios võimalikult mugavalt tunneksid.

Stuudio on varustatud profivalgustitega peeglitega.

Мe usume, et ilu peab sündima ilu keskel.

Kontakid

Kus me töötame ja ootame külastamist meie klienti
Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.
Saada